Biz Kimiz

Baturay Turizm, 20110 yılından bu yana Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasında sunduğu otel ve tur hizmetleri ile gittikçe büyüyen bir Seyahat Acentesidir.

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Misafirlerimiz, 0412 290 4500 numaralı çağrı merkezimiz ve www.baturaytur.com internet sitemiz ile 7/24 kolaylıkla tatilinizi satın alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı turlar, otel konaklama, Kıbrıs otelleri, uçak bileti ve tatil için aklınıza gelebilecek her tür hizmeti satın alabileceğiniz Baturay Turizm ile siz de “Dünya Bir Adım Ötenizde” olacak.

BATURAY TURİZM

Baturay Turizm, 2010 yılında Turizm sektörü ile ilk yatırımına başladı., daha sonra Türkiye'de ve Dünyada gün geçtikçe gelişen turizm endüstrisinde bir çok farklı hizmet alalnında faliyet göstererek başarılı yükselişine devam etmekte ve Bölgenin Turizm alalnında gelişmesine büyük katkılar sunmaktadır. 

Hakkımızda

Baturay Turizm, kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Kişiye özel tatil planlarını cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sunar, hayalini kurduğunuz tatili sizin için planlar. Tur paketlerinin çeşitliliği, en konforlu otelleri ve 7/24 hizmet sunan seyahat adına istediğiniz her detaya ulaşabileceğiniz adrestir, Baturay Turizm.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan Baturay Turizm, size özel tatili planlamak için 7/24 her zaman yanınızdadır.

Misyonumuz

Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen Baturay Turizm, müşterilerine en iyi olanı sunmak isteyen çalışanları ile güçlü aile bütünlüğünü sürdürmeyi hedeflemiştir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik logolarını indirmek için aşağıdaki görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

 
 

Acente Bilgileri

Şirket Ünvanı: Zel Turizm Organizasyon Reklam İnş.Tem.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti 

Seyahat Acentası Adı: Baturay Turizm

TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 6513

Yayın Sorumlusu: Serdar Baturay

Ticaret Sicil No: 27994 Diyarbakır  Tic.ve San.Odası

Vergi Dairesi: Gökalp

Vergi No: 9970661810

Adres: Peyas Mah.Şanlıurfa Bulvarı Ceylan Karavil Park AVM No: 1b-13a Kayapınar DİYARBAKIR

Telefon: 90 412 290 45 00 Gsm: 90 533 336 69 45

Elektronik İletişim Adresi: info@baturaytur.com

Mersis No: 099066181000018

Yetkili Denetim Mercii: Türkiye Seyahat Acentaları Birliği - TÜRSAB

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!